O studiju psihologije u Nizozemskoj na izbornoj psihologiji

Na satu izborne nastave iz psihologije kod prof. S. Homan, gostovala je Lora Čuljak, sestra naše učenice 3.e razreda Eme Čuljak i studentica psihologije.

Lora je nakon preddiplomskog studija psihologije na Odsjeku za psihologiju  na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, nastavila diplomski studij u Nizozemskoj.

Ovom prigodom, Lora je podijelila s našim učenicima i učenicama izborne psihologije svoje iskustvu studiranja u Nizozemskoj. Teme razgovora bili su motivi Lorinog odlaska na studij psihologije u Amsterdam, predmet istraživanja njezinog diplomskom rada, kolegiji koje sluša, kulturalne razlike između Hrvatske i Nizozemske te njezini budući profesionalni ciljevi.  Bilo je to svima jako zanimljivo i korisno iskustvo.

Sl. Gostovanje Lore Čuljak, studentice psihologije u Nizozemskoj na izbornoj nastavi iz psihologije