BUŠ 2021./2022.

Na kraju još jedne godine možemo reći da je projekt Biciklom u školu jedan od brendova Prve gimnazije i da BUŠ doprinosi prepoznatljivosti naše škole.

Ono što je najvažnije – i naši učenici cijene vrijednost projekta i u velikom broju se u njega uključuju. Naš biciklistički parking je prepun, a biciklom se vozimo kroz cijelu godinu.

Osim klasičnog jesenskog i proljetnog dijela projekta u veljači smo imali i Dan zimskog bicikliranja u školu. Svi koji su i toga hladnog zimskog dana došli biciklom dobili su zdravi doručak, a svi ostali primjer kako se i zimi može biciklirati.

Najuspješniji u projektu ove godine bio je maturant Patrik Landeka. Treba spomenuti da je Patrik bio vrijedan sudionik BUŠa svih godina te je sasvim zasluženo na kraju svog školovanja u Prvoj osvojio novi bicikl.

Nagrađeno je još 15 najvrijednijih sudionika u projektu.

Bravo za sve! Posebne čestitke Patriku za koga smo sigurni da će se na svom novom biciklu voziti na faks i promicati vrijednosti našeg projekta i dalje!

Meri Matušan, prof.