PRIDRUŽITE SE NOVOJ HUMANITARNOJ AKCIJI NAŠEG VOLONTERSKOG KLUBA ZA DJECU VUKOVARA “POKLANJAM TI SVOJU IGRAČKU”

Povodom skorašnjeg posjeta naše škole Gradu Vukovaru i obilježavanja Međunarodnog dana volontera, Volonterski klub naše škole poziva sve učenike i nastavnike da im se pridruže u novoj humanitarnoj akciji za djecu Vukovara “Poklanjam ti svoju igračku!“

 

Akcijom se prikupljaju dobro očuvane društvene i didaktičke igre, knjige, slikovnice, dječji cd/dvd, lopte i slične igračke koje će naši volonteri pokloniti djeci pri posjeti Društvu „Naša djeca“ u Vukovaru.

 

Akcija „Poklanjam ti svoju igračku“ počinje u  ponedjeljak 11.11. 2013. i traje do petka 15.11.2013. god.

 

U predvorju škole prema ulazu u dvoranu za TZK bit će postavljen prostor gdje učenici mogu donijeti svoje igračke koje će obradovati male Vukovarce.