Avenija Dubrovnik 36
10 010 Zagreb
Hrvatska

   
 

Bivši maturanti Prve gimnazije

 
     

[Povratak]

[Uprava, povijest škole, škola u slici...]

[Nastavničko vijeće, biografije profesora...]

[Nastavni program, propisi i pravilnici...]

[Razredi, popis učenika,
 E-mail adresar...]

[Sport, umjetnost, novinari...]

[Hall of Fame, arhiva događanja, ljetopis...]

[Pišite nam, impresum]

Maturirali školske godine 2000./2001.  

Razred: 4.a

Razrednica:  Dragica Dujmović – Markusi

 

  1. Blažević Natalija
  2. Frklić Nikolina
  3. Gracin Lovro
  4. Horvatić Slobodan
  5. Hovorka Marina
  6. Hrenar Goran
  7. Ivanušević Danijel
  8. Jurjević Tibor
  9. Kmet Ana
  10. Koluder Mirjana
  11. Krišto Marija
  12. Krkanić Matea
  13. Krklec Ivana
  14. Ladika Sebastian
  15. Mektić Luka
  16. Miholić Mario
  17. Nodilo Petra
  18. Plantak Kristina
  19. Pribeg Iva
  20. Ridzak Bruno
  21. Rogulja Iva
  22. Romšić Dario
  23. Šešerinac Anita
  24. Štefan Jelena
  25. Šulentić Iva
  26. Zelenka Ida

 

Razred: 4.b

Razrednik: Andrija Lovrić

 

  1. Anić Ivičić Marko
  2. Barbarić Mirna
  3. Bobanac Vedran
  4. Cakor Atif
  5. Ćebetarević Igor
  6. Gašpert Ivan
  7. Gavrilović Aleksandra
  8. Gudac Kristina
  9. Kirhmajer Darija
  10. Krnjić Ivana
  11. Lisac Mirjana
  12. Malović Anita
  13. Marohnić Mislav
  14. Matić Dijana
  15. Milić Ivan
  16. Milinović Saša
  17. Muštra Marijana
  18. Nakarada Goran
  19. Oštrić Neven
  20. Pajić Vanja
  21. Parlov Ana
  22. Pletikapić Galja
  23. Sučić Ana
  24. Šarac Mirko
  25. Trohar Marko
  26. Vasilj Ivana
  27. Vlahović Ines
  28. Vukelić Nina
  29. Zoretić Marija

 

Razred: 4.c

Razrednica: Sanja Mihelić-Goglia

 

  1. Alfirević Tome
  2. Antunović Damir
  3. Aviani Sara
  4. Bertović Barbara
  5. Cvitaš Eva
  6. Dijab Iris
  7. Doderović Marko
  8. Horvatić Emil
  9. Jurča Ivana
  10. Kačavenda Anita
  11. Kada Martina
  12. Kajganović Jelena
  13. Kiseljak Dalibor
  14. Kunštek Nina
  15. Papić Sanja
  16. Radmilović Rebeka
  17. Ranitović Marina
  18. Ruždjak Bojan
  19. Stanić Mirna
  20. Stanić Zoran
  21. Strukić Martina
  22. Šikanić Maja
  23. Škanata Antun
  24. Tonković Tea
  25. Turudija Lidija
  26. Zadravec Marko
  27. Zornjak Dorian

 

 

Razred: 4.d

Razrednica: Drinka Trinajstić

 

  1. Balta Marina
  2. Banić Martina
  3. Barjašić Lucija
  4. Blažević Boris
  5. Botić Tanja
  6. Budišćak Maja
  7. Cviljak Iva
  8. Garašić Sanja
  9. Grbić Ana
  10. Grubišić Magdalena
  11. Horvat Ana
  12. Jagar Ivona
  13. Kalan Ivana
  14. Ključarić Tomislav
  15. Korpar Marko
  16. Krasnić Matija
  17. Krivokapić Gojko
  18. Mihalinac Sandra
  19. Mihovilović Ana
  20. Miljković Ana
  21. Mrčela Ivan
  22. Obad Ivan
  23. Obad Karla
  24. Petrović Stjepan
  25. Romac Gregor
  26. Tomić Maja
  27. Trutanić Bojana
  28. Vican Vedran
  29. Vučak Jelena
  30. Vujnović Gorana
  31. Vukić Svjetlana
  32. Zangl Ines

 

Razred: 4.e

Razrednica: Goranka Marković

 

  1. Bakula Mirko
  2. Blagojević Iva
  3. Ćirić Tanja
  4. Domjančić Krešimir
  5. Dretar Stjepan
  6. Dvoraček Maja
  7. Jaguljnjak Domagoj
  8. Jelčić Hrvoje
  9. Koren Dragomir
  10. Kos Slavica
  11. Kućan Patricija
  12. Lukač Igor
  13. Marjanović Marija
  14. Milas Helena
  15. Miletić Branimir
  16. Perica Diana
  17. Petričević Domagoj
  18. Pisk Jana
  19. Prstec Marko
  20. Selak Mihovil
  21. Smati Miriam
  22. Smoljić Barbara
  23. Stanić Ivana
  24. Šimundić Ivana
  25. Šoljić Maja
  26. Štajer Ana
  27. Štimac Maša
  28. Velikanović Mislav
  29. Vrbanec Lucija

 

Sadržaj

   

Popis učenika
   

Razredi
   

E-mail adresar