Avenija Dubrovnik 36
10 010 Zagreb
Hrvatska

   
 

Bivši maturanti Prve gimnazije

 
     

[Povratak]

[Uprava, povijest škole, škola u slici...]

[Nastavničko vijeće, biografije profesora...]

[Nastavni program, propisi i pravilnici...]

[Razredi, popis učenika,
 E-mail adresar...]

[Sport, umjetnost, novinari...]

[Hall of Fame, arhiva događanja, ljetopis...]

[Pišite nam, impresum]

Maturirali školske godine 1974./1975.  

Razred: 4.a, opći smjer

Razrednica:  Zdenka Hlebec 

  1. Batrulin Diana
  2. Bokunić Biserka
  3. Brohman Ivanka
  4. Brumnić Marta
  5. Cimerman Jadranka
  6. Crnovšanin Emir
  7. Čelebić Jasna
  8. Dekanić Vlado
  9. Despot Jasminka
  10. Drvar Ljiljana
  11. Dugorepec Vlasta
  12. Gilić Zdravko
  13. Grujić Rajka
  14. Hanich Vesna
  15. Horvat Branka
  16. Jakolić Jadranka
  17. Jandričić Vesna
  18. Klarić Dinka
  19. Milek Zdenka
  20. Miter Jasminka
  21. Nehvatal Vlasta
  22. Paić Mirjana
  23. Papić Mirjana
  24. Papić Nevenka
  25. Pavić Vesna
  26. Pavičić Gordana
  27. Petrić Vesna
  28. Popović Sonja
  29. Radičević Jasminka
  30. Rogić Alica
  31. Ručević Maja
  32. Stojčević Ljiljana
  33. Škacan Bruno
  34. Toš Robert
  35. Tucman Vlasta
  36. Vešligaj Sanja
  37. Vincelj Jasna
  38. Vrkljan Srećko
  39. Vujaklija Dušica

 

Razred: 4.b, opći smjer

Razrednica: Rozsi Vaništa

 

  1. Aljinović Gordana
  2. Balon Branko
  3. Brzić Mirjana
  4. Budiselić Gordana
  5. Buti Ivica
  6. Cerovski Ljerka
  7. Cvijić Zorica
  8. Čalić Zlatica
  9. Drinovac Emilijan
  10. Frankić Ksenija
  11. Frece Gordana
  12. Gotić Jadranka
  13. Hohnjec Snježana
  14. Ilić Dragana
  15. Ivanić Darko
  16. Jurković Antonija
  17. Kazin Feđa
  18. Maretić Mirna
  19. Marić Vlasta
  20. Miholić Biserka
  21. Novak Ivana
  22. Parać Sonja
  23. Rajčić Davor
  24. Raos Ivana
  25. Reljić Vesna
  26. Seršić Maja
  27. Srpak Vesna
  28. Tretinjak Branka
  29. Trutanić Andrina
  30. Valić Darja
  31. Vidović Jadranka
  32. Vlahović Nevenka
  33. Vukobratović Rada
  34. Walter Ariane
  35. Zuber Lidija

 

Razred: 4.c, matematičko-prirodoslovni

Razrednica:  Renata Mlaker

 

  1. Benčić Lana
  2. Boić Rajna
  3. Cvetković Vladimir
  4. Ćurković Pero
  5. Farkaš Krešimir
  6. Gabelica Damir
  7. Gašpert Lidija
  8. Jeren Verica
  9. Juhn Berislav
  10. Kliček Jasna
  11. Konjević Vesna
  12. Koraj Ljubomir
  13. Kovačić Hrvoje
  14. Kozina Dubravka
  15. Krajnović Danko
  16. Krivanek Jasnica
  17. Lipnjak Stanko
  18. Lipošinović Darko
  19. Magdalenić Marija
  20. Mandić Igor
  21. Marđetko Boris
  22. Meštrović Mladen
  23. Milošević Darko
  24. Nadinić Berislav
  25. Oberhofer Dagmar
  26. Petrović Dimitrije
  27. Radovanović Nela
  28. Roller Vesna
  29. Ružić Dražen
  30. Šurkalović Ankica
  31. Šviezer Želimir
  32. Trstenjak Jasenka
  33. Večerić Željko
  34. Vuco Ivana
  35. Vujčić Branimir
  36. Wirnsberger Jasenka

 

Razred: 4.d, opći smjer

Razrednica: Nevenka Olajoš 

  1. Birin Susan
  2. Borovec Vesna
  3. Cmrečnjak Stanko
  4. Crljenica Branka
  5. Čerimagić Amira
  6. Čujko Krunoslav
  7. Deverić Zoran
  8. Dizdar Bruno
  9. Domijan Zlatko
  10. Fuchs Darko
  11. Gagović Nataša
  12. Golub Dubravka
  13. Herak Zlatko
  14. Jagrović Branka
  15. Katušić Marijan
  16. Kokanović Đurđa
  17. Lučić Boris
  18. Matasić Nada
  19. Novosel Nenad
  20. Percl Ljiljana
  21. Regan Metka
  22. Sakoman Verica
  23. Smolčić Milka
  24. Srebrnić Nada
  25. Šeničnjak Zdravko
  26. Šiber Dubravka
  27. Šokčević Đurđica
  28. Štampar Sanja
  29. Turčin Milica
  30. Tutunović Željko
  31. Vuković Jasenka

 

Razred: 4.e, opći smjer

Razrednica:  Ilona Balint

 

  1. Car Mara
  2. Čivrag Rolando
  3. Dujilo Velka
  4. Fabijančić Vlatka
  5. Foršek Dubravka
  6. Gaberščik Žarko
  7. Goljački Višnja
  8. Grubišić Gordana
  9. Ježić Zlata
  10. Jusup Jadranko
  11. Kolić Damir
  12. Kovačević Marko
  13. Maljcov Boris
  14. Matić Štefica
  15. Mihela Nevenka
  16. Mikić Nada
  17. Minić Miodrag
  18. Nuić Melvin
  19. Pišonić Stanislav
  20. Pleić Marijan
  21. Plohl Miroslav
  22. Podrug Zlatko
  23. Popovski Vesna
  24. Rađenović Ranko
  25. Skubic Ksenija
  26. Spaić Darko
  27. Stojković Ljiljana
  28. Šimunić Ksenija
  29. Šips Zoran
  30. Škorić Mladen
  31. Štahan Damir
  32. Štrbić Nada
  33. Trajkovski Mirjana
  34. Vojvodić Jadranka
  35. Živković Zlatan

 

 

 

 

Sadržaj

   

Popis učenika
   

Razredi
   

E-mail adresar