Natjecanja
Uspjeh na državnom natjecanju iz kemije Ispis
Utorak, 22 Travanj 2014 12:34

Naša učenica Barbara Rubinić (3.e) osvojila je 1. mjesto na državnom natjecanju iz kemije koje se održalo 9.-12. travnja u Šibeniku. Čestitamo učenici i njezinoj mentorici profesorici Heleni Pavlović na postignutom uspjehu!!!

Uz izvrstan akademski uspjeh, učenica Barbara Rubinić je vrlo aktivna volonterka te je prijavljena za godišnju nagradu "Luka Ritz" za promicanje tolerancije i škole bez nasilja.

 

Barbara Rubinić (prva s lijeve strane)

 
Rezultati državnih natjecanja Ispis
Utorak, 22 Travanj 2014 12:16

HRVATSKI JEZIK:

Ante Petrović (2.e) - 3. mjesto

 

ENGLESKI JEZIK:

Zrinka Sertić (4.e) - 5. mjesto

 

MATEMATIKA:

Doria Šarić (4.e) - 5. mjesto i 3. nagrada

 

TALIJANSKI JEZIK:

Paula Tumir (3.b) - 6. mjesto

 

POVIJEST:

Ante Petrović (2.e) - 4. mjesto

 

LATINSKI JEZIK:

Igor Fresl (2.c) - 6. mjesto

Ana Fajdetić (2.c) - 7. mjesto

Iva Suć (2.b) - 8. mjesto

Ante Petrović (2.e) - 9. mjesto

Tihana Tokić (2.a) - 12. mjesto

 

DEBATA:

Vjeran Pezdirc (3.c), Rina Salamunić (3.c), Anamarija Javor - 13. mjesto

Antonija Šantalab (3.e), Tea Marušić (3.c), Katarina Fistrić (3.c) - 15. mjesto

 

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!!!

 
DRŽAVNO NATJECANJE IZ POVIJESTI Ispis
Srijeda, 19 Ožujak 2014 07:57

Na državno natjecanje iz povijesti pozvan je Ante Petrović (2.e).


Čestitamo učeniku i njegovom mentoru profesoru Ivici Mandušiću!

 
DRŽAVNO NATJECANJE IZ LATINSKOG JEZIKA Ispis
Petak, 14 Ožujak 2014 15:01

Na državno natjecanje iz latinskog jezika pozvani su sljedeći učenici:


Tihana Tokić (2.a)

Iva Suć (2.b)

Ana Fajdetić (2.c)

Igor Fresl (2.c)

Ante Petrović (2.e)

 

Čestitamo učenicima i njihovoj mentorici profesorici Snježani Pavlić Šepat!


 
DRŽAVNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE Ispis
Petak, 14 Ožujak 2014 14:59

Na državno natjecanje iz matematike pozvana je Doria Šarić (4.e).


Čestitamo učenici i njezinoj mentorici profesorici Vesni Kus Petrić!


 
DRŽAVNO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA Ispis
Petak, 14 Ožujak 2014 14:53

Na državno natjecanje iz engleskog jezika pozvana je Zrinka Sertić (4.e).


Čestitamo učenici i njezinom mentoru profesoru Danielu Brcku!

 

 
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE Ispis
Petak, 14 Ožujak 2014 14:27

Županijsko natjecanje iz kemije održalo se 13.3.2014. godine u Prirodoslovnoj školi Vladimira Preloga. Najbolje rezultate na natjecanju ostvarili su:

 

Barbara Rubinić (3.e) - 1. mjesto

Ana Jurelinac (4.c) - 6. mjesto

 

Čestitamo učenicama i njihovoj mentorici profesorici Heleni Pavlović.

 
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI Ispis
Ponedjeljak, 10 Ožujak 2014 13:09

Županijsko natjecanje iz povijesti održalo se 7.3. 2014. godine u X. gimnaziji "Ivan Supek". Najbolje rezultate na natjecanju ostvarili su:

 

Ante Petrović (2.e) - 2. mjesto

Jurica Zovkić (4.e) - 5. mjesto

Domagoj Šimić (1.e) - 6. mjesto

Siniša Vlahović (1.d) - 8. mjesto

Mladen Bošnjak (3.a) - 8. mjesto

Kristijan Čuljak (4.b) - 9. mjesto

 

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima profesorima Andriji Lovriću i Ivici Mandušiću.

 
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE Ispis
Četvrtak, 06 Ožujak 2014 11:40

Županijsko natjecanje iz geografije održalo se 6.3. 2014. godine u IV. gimnaziji. Najbolje rezultate na natjecanju ostvarili su:

 

Šimun Matešić (2.c) - 5. mjesto

Marin Petraš (3.e) - 6. mjesto

Borna Juraški (3.b) - 9. mjesto

Jurica Zovkić (4.e) - 9. mjesto

 

Čestitamo učenicima i njihovoj mentorici profesorici Goranki Marković.

 
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA Ispis
Četvrtak, 06 Ožujak 2014 11:39

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika održalo se 4.3. 2014. godine u Gimnaziji Lucijana Vranjanina. Najbolji rezultat na natjecanju ostvario je:

 

Aron Jularić (4.d) - 1. mjesto

 

Čestitamo učeniku i njegovom mentoru profesoru Donatu Mathu.

 
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FRANCUSKOG JEZIKA Ispis
Ponedjeljak, 03 Ožujak 2014 08:56

Županijsko natjecanje iz francuskog jezika održalo se 28. 2. 2014. godine u XVI. gimnaziji. Najbolje rezultate na natjecanju ostvarili su sljedeći učenici:

 

Luka Gunjević (3.c) - 9. mjesto

Mateja Horvat (3.e) - 10. mjesto

Matea Macan (3.b) - 10. mjesto

 

Čestitamo učenicima i njihovoj mentorici profesorici Tatjani Banožić.

 
<< Početak < « 1 2 3 4 » > Kraj >>

Stranica 1 od 4

Obavijesti

Jazz dance za učenice 1.-4. razreda

 
Dopunska nastava iz latinskog jezika

Dopunska nastava iz latinskog jezika održavat će se petkom 0. sat prema sljedećem rasporedu:



26.9. - 2. razred
3.10. - 2. razred
10.10. - 1. razred
17.10. - 2. razred
24.10. - 1. razred
31.10. - 2. razred
7.11. - 1. razred
14.11. - 2. razred
21.11. - 1. razred
28.11. - 2. razred
5.12.  - 1. razred
12.12. - 2. razred
19.12. - 1. razred
 
Zadaci za ponavljanje za inicijalni ispit učenika 2.a, 2.c, 2.f, 3.d i 3.e.

Zadatke za 1. razrede možete preuzeti ovdje

 

Zadatke za 2. razrede možete preuzeti ovdje

 

Tražilica

Copyright I.GIMNAZIJA, Joomla templates by SG web hosting, design by vex